لندو

245,000 تومان
تشکیل شده از خمیر لایه ای و کرمفیل پنیری

کوکی بادام زمینی

215,000 تومان

تشکیل شده از کره بادام زمینی، شکر قهوه ای، سفیده تخم مرغ، آرد قنادی، پرک بادام، با توجه به مواد اولیه برای ورزشکاران بسیار مناسب میباشد، هر عدد حدود ۳۰ گرم میباشد.

 

ایرمت نوتلایی

270,000 تومان
ایرمت نسكافه ای از جمله شیرینی هایی هست که به شدت در مهمونی ها و مجالس مورد استقبال قرار میگیرند و طرفدار زیادی پیدا میکنند.از بیسکوییت تارت که طعم نسكافه میده و فیلینگ نوتلا این ایرمت جذابمون اصلا غافل نشین.

سوییسی مربایی

230,000 تومان
شیرینی سوئیسی مربایی یکی از انواع شیرینی های ایرانی خوشمزه است که بافت نرم و لطیفی دارد که برای مواد میانی این شیرینی از مارمالاد توت فرنگی یا مارمالاد آلبالو استفاده میشود.

پفک گردویی

220,000 تومان
این شیرینی، هنگام خوردن هم دارای یک بافت سبک است که به سرعت در دهان آب می‌شود و هم دارای قسمت‌هایی سخت که همان تکه‌های گردوست. اصالت این شیرینی به تبریز برمی‌گردد. در نمونه‌هایی از شیرینی پفکی ، از خرده‌های کیک اسفنجی هم بهره می‌گیرند. پفک گردویی یکی از شیرینی های مخصوص عید هست شیرینی‌های مخصوص عید نوروز معمولا شیرینی‌هایی با سایز کوچک و تعداد بیشتر هستند. شیرینی‌هایی که هم برکت داشته باشند و جوابگوی تعداد مهمانان باشند، هم خوشمزه و مجلسی باشند و به قولی آبرودار، هم ماندگاری بیشتری داشته باشند و به سرعت بیات نشوند. شیرینی پفکی گردویی یکی از آن شیرینی‌های معمول و پرطرفداری‌ست که پای ثابت دید و بازدیدها و عید دیدنی هاست

ایرمت نسكافه ای

270,000 تومان
ایرمت نسكافه ای از جمله شیرینی هایی هست که به شدت در مهمونی ها و مجالس مورد استقبال قرار میگیرند و طرفدار زیادی پیدا میکنند.از بیسکوییت تارت که طعم نسكافه میده و فیلینگ نوتلا این ایرمت جذابمون اصلا غافل نشین.

شیرینی زبان

190,000 تومان
یکی از انواع شیرینی هایی که در اغلب مجالس، مناسبت‌ها و مهمانی‌ها استفاده می‌شود، شیرینی زبان است. شیرینی زبان، یکی از خوشمزه‌ترین و اصیل‌ترین شیرینی‌های ایرانی است که خوردن آن ناخودآگاه ما را به عروسی‌های دوران کودکی پرتاب می‌کند.شیرینی زبانبه شیرینی هزارلا معروف و تهیه خمیر هزارلا (Puff Pastry) مهم‌ترین بخش پخت شیرینی زبان است. خمیر هزارلا کاربردهای فراوانی در تهیه شیرینی به خصوص شیرینی‌های عید دارد.

کرینکل شیر و شکلات

257,000 تومان
کرینکل شکلاتی Chocolate Crinkle Cookies، نوعی کوکی پرطرفدار، برای مناسبت هایی مثل کریسمسه که بافتی نرم، لطیف و ظاهری زیبا داره. در سال های اخیر، پخت کرینکل برای عید نوروز هم پرطرفدار شده و با توجه به طعم خوب و ماندگاری بالای این شیرینی، یادگیریش می تونه مفید باشه. واژه کرینکل Crinkle  به معنی چروک یا چین خوردنه و این نام به دلیل نوع تغییر شکل کوکی ها در فر روی این شیرینی گذاشته شده. کوکی کرینکل Crinkle  انواع مختلفی داره که محبوب ترینشون شکلاتی، ردولوت، لیمویی، پرتقالیو بادوم زمینیه و هر کدوم دستور متفاوتی داره.

فرانتینا

240,000 تومان
طعم نوستالژی با کیفیت فوق العاده مواد اولیه شیرینی فرانتینا:گردو،خامه،آرد،روغن،پودرقند

بیسکویین شکلاتی

277,000 تومان
یه شیرینی کره ای خوشمزه که بافت نرمی هم دارد و نصف بافت بیرونی آن شکلاتی میباشد.

رول سیب و دارچین

232,000 تومان
یه شیرینی فوق العاده جذاب که از خمیر ساده و خمیر شکلاتی و کرمفیل شیر و کمپوت سیب و دارچین تشکیل شده است.

ساوارین قهوه

277,000 تومان
شیرینی ساوارین یکی از انواع شیرینی ها ساده و بسیار خوشمزه فرانسوی است که معمولا برای عید نوروز تهیه می شود.ساوارین نوعی شیرینی حلقه ای فرانسوی است که با مخمر درست می شود. خمیر آن، مشابه خمیر بریوش( نوعی نان فرانسوی که با کره و تخم مرغ غنی شده) می باشد.